O nas

Siła Natury zajmuje się projektowaniem i zakładaniem ogrodów na Śląsku.


Projektujemy ogrody przydomowe oraz aranżujemy zieleń na większą skalę – przy budynkach użyteczności publicznej. Jesteśmy odpowiedzialni za projekt i wykonanie ogrodu od początku do końca. Poznajmy się!

Zieloni magicy:

wyspecjalizowana karda inżynierów projektująca ogrody

inż. arch. kraj. Mateusz Leski

Studiował Budownictwo na wydziale Politechniki Częstochowskiej, oraz Architekturę Krajobrazu na Politechnice Krakowskiej. Tytuł Architekta Krajobrazu uzyskał na Politechnice Krakowskiej – wydział Architektury
– Certyfikat ukończenia szkolenia: „Projektowanie i montaż systemów automatycznego nawadniania” firmy TORO”

Swoje pierwsze kroki stawiał w oparciu o krakowską szkołę projektową szlifując jednocześnie swój unikalny styl. Oparty o pasje przyrodniczą, oraz zamiłowanie do Jury Krakowsko – Częstochowskiej. 

Baczny obserwator otoczenia. Człowiek o wielu twarzach: inżynier, przyrodnik, artysta.
Wojownik o prawidłowe przeniesienie projektu do realnego świata. Walczy z terminami, budżetem, ziemią, wodą, formą i czasem. Przeważnie wygrywa.

mgr inż. Roksana Kocela

Absolwentka Politechniki Częstochowskiej oraz Technical University of Crete (Kreta, Grecja). 
-Staż naukowy prowadziła w największym polskim instytucie badawczym ogrodnictwa Skierniewice – InHort (sadownictwo, warzywnictwo, rośliny ozdobne i pszczelarstwo). 
Współautorka publikacji naukowych o tematyce ogrodniczej. 

Ekspert i magik w szacie roślinnej. Bawi się, modeluje, zestawia, zamienia i tworzy. Nie ma takiego chaosu, nad którym by nie zapanowała. Niezłomnie dąży do perfekcyjnego zagospodarowania każdego projektu, terenu i realizacji. 

Człowiek numer jeden w zazielenianiu otoczenia. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki. Największy bałagan potrafi przemienić w piękny zakątek pełen soczystej zieleni.

Cały zespół ludzi którzy są w tym zieloni


Pracujemy i współpracujemy z ludźmi z wielu branż w celu osiągnięcia zamierzonego efektu. Cały nasz zespół architektoniczno-budowlano-twórczy poznasz już na miejscu realizacji. 
     ORAZ…

MATKA NATURA

projektowanie ogrodów inspirowane naturą

Fioletowa linia

780 076 333

Błyskawiczny kontakt

Co oferujemy?

Oferta