Projektowanie Ogrodów

Dobry ogród zaczyna się od świetnego projektu

Przemyślana koncepcja, nowatorskie pomysły, wysublimowane piękno.

Marzysz o miejscu,  w którym ukoisz zmysły, zrelaksujesz się, stworzysz miejsce spotkań w otoczeniu piękna zieleni i  szykownej architektury? Stworzymy projekt ogrodu z myślą o wszystkich Twoich potrzebach. 
Zaproponujemy najlepsze rozwiązania, ale też odradzimy Ci te, które się nie sprawdzą. 
Nasza wyobraźnia nie zna granic – wydobędziemy z Twojego ogrodu to, co najlepsze – piękno,  szyk, indywidualny styl.

Cennik projektu ogrodu

Projekt ogrodu to nie gotowy produkt, a usługa szyta na miarę. Koszt projektu wyceniamy zawsze indywidualnie po wizji lokalnej i rozmowie na Twojej działce.

Ceny projektów ogrodów 2-5 zł/m2 (3-10% wartości inwestycji). Podany zakres cen nie stanowi oferty, ma charakter jedynie orientacyjny.

projektowanie ogrodów na najwyższym poziomie

Co zawiera projekt ogrodu?

INWENTARYZACJA TERENU I ROZMOWA Z INWESTOREM

Wizja lokalna, rozmowa i wnikliwa analiza potrzeb Inwestora, dokładne pomiary i inwentaryzacja, dokumentacja fotograficzna, zapoznanie się z warunkami panującymi na terenie inwestycji.

KONCEPCJA OGRODU

Kolorowy rzut z góry 2D w skali – zawiera układ projektowanej roślinności, nawierzchni, elementów małej architektury. Plansza z zestawieniem gatunkowym roślin wraz z fotografiami. Zestawienie opraw oświetleniowych i małej architektury.

WIZUALIZACJE OGRODU 3D

Realistyczne wizualizacje 3D przedstawiające najbardziej reprezentacyjne miejsca w ogrodzie lub wybrane przez klienta fragmenty ogrodu. Opcjonalnie spacer w ogrodzie 3D.

PROJEKT TECHNICZNY OGRODU

Szczegółowy rysunek techniczny w rzucie z góry 2D przedstawiający zwymiarowany teren, nawierzchnię, roślinność, instalacje (elektryczna, nawadniająca, odwadniająca), małą architekturę ogrodową. Rysunki konstrukcyjne i przekroje (jeśli konieczne). Tabelaryczny spis roślin z klasyfikacją na drzewa, krzewy, byliny i pnącza,  wraz z podanym rozmieszczeniem ilość sztuk/m2. Szczegółowa specyfikacja stosowanych w ogrodzie materiałów.

PRZEDMIAR PRAC I MATERIAŁÓW, KOSZTORYS

Jest możliwy do określenia na podstawie rzetelnie wykonanego projektu technicznego.
Zestawienie poszczególnych prac ogrodu z określeniem jednostek (wyliczenie powierzchni itp.). Zestawienie wszystkich materiałów z określeniem jednostek i cen.

Nie da się podać dokładnych kosztów wykonania ogrodu bez projektu technicznego i przedmiaru robót.

projektowanie ogrodów na najwyższym poziomie

Fioletowa linia

780 076 333

Błyskawiczny kontakt

Co oferujemy?

Oferta