Współpraca

Jak wygląda?

Siła natury u Ciebie, to proste:

3
Projektowanie ogrodów zaczyna się od telefonu
Telefon
podczas spotkania uzupełniamy informacje
Spotkanie
przedstawiamy projekt ogrodu
Projekt
wdrożenie projektu w życie
Realizacja
możesz się cieszyć wymarzonym ogrodem
Relaks

Telefon

Twoja przygoda z Nami zaczyna się od rozmowy telefonicznej. Umawiamy się na pierwszą wizytę na Twoim terenie – bezpłatną i niezobowiązującą. Wybieramy dogodny termin spotkania i… nie możemy się doczekać jakie wyzwania staną przed Siłą Natury 🙂 Uwaga, nie zrównamy Twojej działki z ziemią a przynajmniej nie tak od razu 🙂

Spotkanie

Jesteśmy u Ciebie. Zarezerwuj dla Nas ok. 1-2 godz. Musimy się dobrze poznać! Nasze spotkanie to preludium do dłuższej współpracy projektowej a później wykonawczej. Poznajemy Twoja działkę, jej ukształtowanie terenu, rodzaj gleby, obecne instalacje, nawierzchnie czy elementy małej architektury. Zwracamy uwagę na detale, styl domu, kolorystykę elewacji i wiele innych ważnych aspektów. 
Rozmawiamy z Tobą, a przede wszystkim Słuchamy Cię
Poznajemy Twoje oczekiwania wobec wymarzonego ogrodu. Uważnie wysłuchamy jaką preferujesz stylistykę, jakie są Twoje ulubione kolory, rośliny. Krok po kroku przejdziemy przez wszystkie elementy jakie chcesz aby znalazły się w Twoim ogrodzie. Zapytamy o szacunkowy budżet jaki chcesz przeznaczyć na realizację ogrodu. Poznasz finalny koszt projektu. 

Projekt

100% satysfakcji dzięki naszej dobrej „mapie” ogrodu. Każdy ogród to bajka. Każda o innej unikalnej historii i jej zakończeniu.
Przeprowadzimy Cię przez ścieżki dobrego, wyważonego ogrodu. 
Każdy ruch, miejsce i czas w ogrodzie ma znaczenie. Niczym perfekcyjna potrawa doprawiona szczyptą przypraw w odpowiednich proporcjach i czasie przez szefa kuchni. Tak – proporcje mają znaczenie i pokażemy Ci jak to zrobić najlepiej. Twórczy proces projektowy może trwać od kilku dni do kilku tygodni. Spotykamy się i szczegółowo omawiamy projekt ogrodu, nanosimy ewentualne poprawki i… umawiamy się na realizację dzieła.  

Realizacja

Jak to wszystko poukładać? 
Umawianie się z dostawcami, odbiór towaru o dziwnych godzinach, wytyczanie wszystkiego w terenie, dziesiątki tysięcy taksonów roślin, odpowiednie duże transporty i to wszystko na czas? 
A do tego wiele ludzi kręcących się na Twoim placu w nieskończoność jak w mrowisku? 
Etap wykonawczy zostaw nam. 
Wybierając Siłę Natury masz pewność wykonania prac w 100% z należytą starannością i fachową wiedzą. 
Na miejscu poznasz nasz zielono zakręcony zespół. Nie masz powodów do obaw – na straży wykonywanych prac ogrodowo-budowlanych przez cały okres inwestycji stoi architekt krajobrazu. Ty zajmujesz się na spokojnie swoimi sprawami. My wszystkiego dopilnujemy – w końcu nam za to płacisz.

Relaks

Postaw na relaks 
W Twoje ręce oddajemy zielony kawałek raju – Twojego raju. Czas na odpoczynek w Twoim wymarzonym ogrodzie. 
Pielęgnacja ogrodu 
Masz już ogród ale chcesz by przez 4 pory roku wyglądał nienagannie? Chętnie zajmiemy się kompleksową pielęgnacją Twojego ogrodu. Dobierzemy indywidualny pakiet pielęgnacyjny, aby Twój ogród zawsze był w świetnej formie. Koszenie trawnika, nawożenie roślin czy pielenie chwastów a także strzyżenie żywopłotu i wiele więcej. Twój ogród dostanie tego co potrzebuje. 

Fioletowa linia

780 076 333

Błyskawiczny kontakt

Co oferujemy?

Oferta